راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان شوط برگزار شد.
راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان شوط برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، امروز سراسر شهرستان شوط ، شاهد حضور گسترده، پرشور و پرصلابت حافظان شجاع و غیور خلیج تا ابد فارس در محکومیت ظلم و استبداد بود؛ مردمانی که در روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در صفوف به هم فشرده حماسه یکدل و یک صدا آوای مرگ شیطان بزرگ، آمریکا و اسرائیل جنایتکار و متجاوز را فریاد زدند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت تداوم مبارزه با ظالمان و حمایت از مظلومان در جهان تاکید کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی همچنین با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر اسکتبار انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم و فرییکاری استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.
مردم شهرستان شوط با غیرت، شرف، حریت و آزادگی امروز به صحنه آمدند و یکپارچه، متحد، همدل و همصدا عزت و سرفرازی اسلام، مسلمانان و آزادگان جهان را در جای جای این کره خاکی در گوش زمان و زمین طنین افکندند.
حسن عبدالهی اصل سرپرست فرمانداری شوط ضمن تقدیر از حضور پر شور مردم در این مراسم اظهار داشت: ملت ایران هیچ‌گاه دست از ولایت برنداشته و با حضور در این مراسم علاوه بر تأکید بر حفظ آرمان‌های انقلاب، ولایت‌مداری خود را به جهانیان اثبات کردند.
وی افزود: ۱۳ آبان سرآغاز احیای هویت اسلامی و بیداری ملت‌های ستم‌دیده است.
سرپرست فرمانداری شهراستان شوط گفت: ۱۳ آبان متعلق به آحاد ملت است و فضای سیاسی امسال برای سردادن شعار مرگ بر آمریکا و افشاگری اقدام‌های استکبار جهانی مناسب است.
وی با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه به عنوان یوم‌الله و برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد بود، افزود: دانش‌آموزان باید این روز بزرگ را گرامی بدارند و نفرت خود را از استکبار جهانی به گوش جهانیان برسانند.
فرماندار شهرستان شوط گفت: نهال انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران شهید آبیاری شده و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که هیچ توطئه و دسیسه‌ای از سوی دشمنان قادر نخواهد بود که این انقلاب را دچار خدشه کند.